Home Новини

Новини


OSB-3 ARBEC
Плиты OSB находят широкое применение в Украине. В основном плиты OSB разделяют на европейские (Польша, Чехия, Австрия) и североамериканские (США, Канада).
Детальніше...
Магнезитовая плита
Магнезитовая плита – комбинированная система их оксида магния, карналлита и других соединений, произведенная посредством безводного метода. Поверхность плиты с обеих сторон покрыта стекловолокном. Одним из важнейших достоинств МП является цена, которая выгодно отличается от цен подобных строительных материалов.
Детальніше...
Профіль МДФ
ЗАТ „Гал-ЕКСПОТОРГ” є офіційним представником у Львові профілю МДФ торгівельної марки „Супер профіль” . Профіль МДФ використовується для виготовлення меблевих фасадів різноманітних форм і видів. З цією цікавою та перспективною продукцією можна ознайомитись на нашому сайті. Постійно на складі велиикий модельний ряд та широка гамма кольорів.

 

Увага !
Для будівельних підприємств пропонується спеціальна фанера для облаштування бетонних опалубок дахів, стін та підлоги будівель, складських приміщень. Поверхня фанери ламінується з ціллю надання їй високої стійкості до різних природних і хімічних умов. Постійно на складі у Львові листи товщиною 15, 18, 21 мм розміром 2,5х1,20 м.
 
 

 

 

УВАГА! АКЦІЯ! Розпродаж ДСП товщиною 10 мм за дуже низькими цінами. 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ukrainian (Ukraine)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Кошик

VirtueMart
Ваша корзина пуста.

Контакти

м. Львів 
вул. Курмановича 2 
тел. +38(032) 243-96-62
факс.+38 (032) 244-11-15

Логування


Погода

Погода в Львові

Курс валют

Курс долара